Pezet po nagranych z Noonem „Muzyce klasycznej” i „Muzyce poważnej” mógłby nagrywać dalej takie same albumy. Postanowił jednak inaczej – „Muzyka rozrywkowa”, nagrana w większości na bitach Szoguna, to kompletna rewolucja pod względem bitów i tekstów. Mimo drastycznych zmian Pezetowi udało się nagrać trzeci klasyczny longplay z rzędu.
poprzedni artykuł
iHH Troje podcast odc.33 Odcinek Filmowy
Autor podcastu Rap MATTers
sprawdź też:
Jakub Sommerfeld: „Z tego gówna nie da się wyrosnąć”
3 miesiące temu
Za co kocham Zadie Smith?
3 miesiące temu
Rytm ziemi bije w Polsce. Czerwone Gitary i funk
3 miesiące temu




